Şirketimiz konusunda uzman bir ekibin sekteröl tecrübesini üretimde yeni bir anlayışla sunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin dinamik üretim potansiyelini elinde tutan firmaların imalat ve pazarlama portföylerine yön vermiş kadrosu, farklı bir vizyonda yoluna devam etmek amacıyla kalite ve hizmet ilkeleri doğrultusunda VERA PROJE TASARIM MAKİNA ve MÜHENDİSLİK adı altında buluşmuştur.

VERA PROJE, yaş boya ve elektrostatik toz boyama tesislerinde proje ve tasarım aşamasından, İMALAT VE MONTAJ aşamasına kadar geçen süreçte müşterilerinin gereksinim ve amaçlarına uygun çözümler üretir.

Kendi öz kaynaklarını kullanarak var olan firmamız , güvenilir ticari ve finansal yapısıyla hem yurtiçi hem de yurtdışında başarılı projelere imza atmaktadır.

VERA PROJE’nin başarısının temeli, teknolojiyi sürekli takip ederek yenilenme anlayışı çerçevesinde toplam kalite yönetimi müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilen çözümler ve kusursuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

İşinde profesyonel Ar-Ge kadromuz, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışan üretim birimlerimiz, her türlü teknolojik altyapıya ve gelişmiş cihazlara sahip test birimlerimiz, bölge ve bayi teşkilatları kanalı ile satış yapan ulusal satış departmanımız, büyük ve geniş kapsamlı ihalelere ürün ve hizmet tedarik eden proje departmanımız, yurtdışına ürün pazarlayan ihracat departmanımız ile yurtiçi ve yurtdışına yaygın hizmet veren teknik servis departmanımızın birleştiği ortak nokta; müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizle olan ilişkileri sürekli ve kalıcı hale getirmektir.

 
Designed by AJANS ORGANİZE